About Us

Sia Gottika ir jauns uzņēmums,kurš sevī apvieno augsta līmeņa profesionālus galdniekus, kuru kopējā darba pieredze galdniecībā ir vairāk kā 100 gadi. Savukārt tas nozīmē to, ka tiek izmantotas gan vectēvu, gan padomijas, gan mūsdienu tehnoloģijas katram izstrādājumam kombinējot savu pieeju.

Kāpēc Gottika?

Kāpēc Gotika? tamdēļ, ka kas gan par arhitektūru un monumentalitāti var labāk pastāstīt kā stila laikmets. Pie tam viens no pirmajiem, kas sevī apvieno sarežģītību un ģeniālo vienkāršību. Galdniecība ir neatņemama celtniecības sastāvdaļa jebkurā namā-logi, durvis, kājlīstes, klēdas, karnīzes, kāpnes. Un protams telpas dizainisks iekārtojums – iebūvētas un pārvietojamas stila mēbeles.

Ko mēs daram citādāk?

Mēs nenodarbojamies ar konkrētiem izstrādajumiem, kuriem ir noteikts standarts vai materiāls. Apstrādājam jebkādus iespējamos materiālus – koksni, plātņu materiālu (kuru var krāsot,pulēt,finierēt). Iestrādājam izstrādājumos arī  jeb ko, kas vien iet pie sirds-metālu, stiklu, akmeni, keramiku, plastmasu, utt. Iekš SIA ’’Gottika‘’ tiek apvienoti  meistari, kuri prot konstruēt, analizēt, zīmēt (rasēt, datorgrafiku), būvdarbus (montāžu, montēt nesošas konstrukcijas, elementus, utt.), būvgaldniecību (durvis, logus, kāpnes), galdniecību (skapji, virtuves, galdi, mēbeles, utt). Savukārt šis plašais spektrs klientam atvieglo izgatavotāja, pakalpojuma sniedzēja izvēli, jo viss tiek piedāvāts vienuviet-Gottika.